UM Nowy Sącz: Ślubowanie pierwszoklasistów w SP nr 21

1 min czytania

Pierwszaki ze Szkoły Podstawowej nr 21 im. Jana Pawła II zostały pasowane na uczniów. W uroczystości wziął udział prezydent Ludomir Handzel wraz z radnymi Dawidem Dumaną i Leszkiem Gieńcem.


_- Chcę wam powiedzieć, że dokładnie pamiętam dzień w którym stałem się uczniem klasy pierwszej _ powiedział prezydent Ludomir Handzel. _ Zazdroszczę wam, ponieważ przed wami 8 wspaniałych lat w świetnej szkole i ze wspaniałymi nauczycielami. Szanujcie swoich nauczycieli ale także szanujcie się między sobą i nie dokuczajcie sobie. Tutaj zaczną się wasze pierwsze przyjaźnie, które mogą przetrwać nawet całe życie _ dodał prezydent.

Przedstawiciele klas pierwszych złożyli ślubowanie przed sztandarem szkoły. Prezydent Ludomir Handzel, dyrektor szkoły Beata Mac, radni Leszek Gieniec i Dawid Dumana oraz przedstawiciele oświaty pasowali pierwszaków na uczniów za pomocą okazałych ołówków. Świeżo upieczeni uczniowie otrzymali również od prezydenta książki. Uroczystość zakończyła się występem artystycznym pierwszoklasistów.

[POBIERZ ZDJĘCIA]

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-11-05 09:32:21

Urząd Miasta Nowego Sącza, nowysacz.pl/, nowysacz.pl/wydarzenia/22286

Autor: krystian