Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Nowy Sącz

W sali reprezentacyjnej sądeckiego Ratusza odbyła się inauguracyjna sesja Młodzieżowej Rady Miasta. Zgromadzonych gości przywitał prezydent Ludomir Handzel, który wręczył listy gratulacyjne nowo wybranym radnym. Obrady otworzyła dyrektor Wydziału Edukacji i Wychowania Małgorzata Belska, a następnie młodzi radni złożyli uroczyste ślubowanie. 

Prezydent Ludomir Handzel

- Szanowni Państwo, od roku zmieniamy miasto i jego wizerunek. Wszyscy wiedzą, jak bardzo cenię sobie głos młodych ludzi. Jestem wzruszony tą podniosłą uroczystością i myślę, że po dzisiejszym dniu nastąpi czas pracy - powiedział prezydent Ludomir Handzel. - Będę się wsłuchiwał w sugestie i zapraszał przedstawicieli Młodzieżowej Rady Miasta na rożnego rodzaju eventy, spotkania i konsultacje. Chciałbym  życzyć owocnej pracy i prosić  o to, żebyście byli dalej energiczni i krytyczni. Jestem osobą bardzo otwartą i będę czekał na sugestie i informacje. Chciałbym, abyśmy wspólnie przepracowali najbliższe 4 lata, bo wiem jak wiele macie do powiedzenia. 

Sesja Młodzieżowej Rady Miasta

Następnie prezydent zaprezentował krótką prezentację, na której pokazał jak przebiegały prace inwestycyjne na terenie miasta w ciągu minionego roku, a także które z inwestycji zostaną niedługo zrealizowane.


W Młodzieżowej Radzie Miasta zasiadło 23 radnych, wybranych w placówkach publicznych i niepublicznych, znajdujących się na terenie Miasta Nowy Sącz. Pierwszą sesję Młodzieżowej Rady Miasta prowadził Grzegorz Ormiański. W sesji uczestniczyli również radni Krzysztof Ziaja, Maciej Prostko i Grzegorz Ledziński.

 

[POBIERZ ZDJĘCIA]

Inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Inauguracyjna Sesja Młodzieżowej Rady Miasta 

Autor: Biuro Prasowe
Dodano: 2020-01-10 15:28:27


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.