Marznący deszcz

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie informuje, że dzisiaj do godz. 10.30 prognozuje się miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź.

II stopień zagrożenia

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska wprowadził dzisiaj II stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza i wskazał na wystąpienie przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 dla stężenia 24-godzinnego.

[2020-01-23]

Komisja Finansów Publicznych - 27 stycznia 2020 r.

[2020-01-22]

Poprawiło się bezpieczeństwo na ulicy Zdrojowej w Nowy Sączu. Na prośbę mieszkańców tej ulicy, zostały zamontowane progi zwalniające. W tym miejscu dochodziło już do kolizji i niebezpiecznych zdarzeń drogowych.

[2020-01-22]

Na kolejnym przejściu dla pieszych w Nowym Sączu zrobiło się bezpieczniej.Tym razem doświetlone zostało przejście na ulicy Lwowskiej, niedaleko Cmentarza Gołąbkowickiego.

[2020-01-24]

Już po raz trzynasty sądeccy maturzyści spotkali się przed ratuszem, by zatańczyć tradycyjnego Poloneza. Korowód składający się kilkuset par maturzystów ruszył na czele z członkami Zespołu Regionalnego "Sądeczanie". W pierwszych parach zatańczyli: Prezydent Ludomir Handzel, zastępca prezydenta Magdalena Majka i Artur Bochenek, sekretarz Piotr Lachowicz, dyrektor Wydziału Edukacji i Wychowania Małgorzata Belska oraz dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej i Kultury Marcin Poręba.

[2020-01-27]

Zastępca prezydenta Miasta Nowego Sącza Magdalena Majka uczestniczyła w szkoleniu dla wychowawców przedszkoli oraz nauczycieli nauczania początkowego. Celem przedsięwzięcia było przedstawienie programu wspomagania dzieci uzdolnionych matematycznie. Szkolenie ma przygotować nauczycieli do wprowadzenia w programach nauczania nowych, innowacyjnych metod rozwoju

[2020-01-23]

Mieszkańcy Nowego Sącza mogą znów kupić Błękitny Węgiel na preferencyjnych warunkach. Dobrą wiadomośc przekazali na konferencji prasowej Prezydent Ludomir Handzel oraz dyrektor Wydziału Środowiska Grzegorz Tabasz. Na terenie miasta Nowego Sącza zostaje przywrócona niższa cena ekologicznego surowca. Dzięki temu mieszkańcy ponownie mają możliwość dokonywania w

Są pieniądze dla Szkółek Ginących Zawodów

Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski spotkał się dzisiaj z przedstawicielami szkółek ginących zawodów. W tym roku na ich wsparcie Powiat Nowosądecki przeznaczył kwotę 196,5 tysiąca złotych. Nadzór nad projektem sprawuje Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu.

Najpopularniejsze techniki marketingu online w 2020 roku

Tradycyjne pozycjonowanie organiczne, reklama Adwords, a może social media? Która z technik przyniesie w roku 2020 najlepsze rezultaty. W opinii doświadczonych specjalistów SEO zajmujących się marketingiem online https://matt-kozlowski.com/, optymalne efekty uzyskamy poprzez odpowiednie połączenie wszystkich technik. Nieco inne zadania ma bowiem kampania Google Ads, nastawiona na ekspresowe pozyskiwanie klientów, a inną rolę pełni pozycjonowanie organiczne nastawione na efekty długofalowe. Jakie techniki warto wykorzystać we współczesnym Internecie?

Pozycjonowanie organiczne – sposób na długofalowe efekty

Na pierwszym miejscu wyników wyszukiwania zawsze wyświetla się reklama w ramach współpracy z Google Adwords. Organiczne pozycjonowanie stron w Łodzi pozwala budować pozycję wśród wyników naturalnych, znajdujących się pod reklamą.

Mnóstwo czynników wpływa na to, jak wysoko wyświetlana jest nasza strona w rankingu. Jakość publikowanych materiałów, czas istnienia strony, linkowanie zewnętrzne oraz wewnętrzne, a także optymalizacja pod kątem sprawnego i szybkiego działania serwisu. W tej kwestii niewątpliwie warto skorzystać z usług specjalisty, który zadba o wszystkie aspekty pozycjonowania organicznego. Ta technika oferuje nam stabilizację i regularny napływ klientów w perspektywie długoterminowej.

Kampania Google Ads – prosta metoda na szybkie pozyskanie klientów

Jeśli zależy nam na szybkim dotarciu do klientów, wówczas warto postawić na kampanię Google Ads. W ramach tej współpracy, nasza strona jest wyświetlana na pierwszym miejscu wyników wyszukiwania na wskazanych frazach. Reklamy wyświetlają się także w dużych serwisach, portalach oraz aplikacjach współpracujących z Google. Są one personalizowane pod kątem aktywności użytkownika w sieci, dzięki czemu, mamy pewność, że nasza oferta dotrze do docelowej grupy klientów.

Content Marketing – zbuduj zaufanie swoich klientów

Coraz większa liczba specjalistów SEO podkreśla, jak istotne jest dbanie o jakość oraz regularność publikowanych materiałów. Rzetelny blog dołączony do sklepu internetowego lub wizytówki firmy znacznie ułatwia pozycjonowanie całej strony. Dbałość o wysoką jakość tekstów oraz grafik to technika zwana content marketingiem. Pozwala budować zaufanie klientów poprzez jakościowe treści. Specjalista SEO po dokładnym audycie strony jest w stanie wskazać braki oraz zaplanować działania, które poprawią merytoryczność naszej strony.

Ile kosztuje profesjonalny marketing online?

Bardziej zasadnym pytaniem jest to, ile środków możemy przeznaczyć na reklamę w Internecie. Kampania Google Ads może być bowiem dostosowana do naszego portfela. To my sami ustalamy cenę za kliknięcie w promowany link. Podobnie jest z pozycjonowaniem organicznym. Specjalista SEO planuje działania mieszczące się w naszym budżecie. Im więcej pieniędzy wydamy na marketing reklamowy, tym większe przychody wygenerujemy w nadchodzącej przyszłości.

[2020-01-24]

Komisja Infrastruktury i Środowiska - 28 stycznia 2020 r.

[2020-01-24]

Komisja Statutowo-Prawna - 31 stycznia 2020 r.

[2020-01-24]

Komisja Zdrowia i Polityki Społecznej - 31 stycznia 2020 r.

[2020-01-24]

Wiceprezydent Miasta Nowego Sącza Artur Bochenek wziął udział w spotkaniu noworocznym z seniorami z osiedla Centrum. Zgromadzonych gości przywitała przewodnicząca Zarządu Osiedla Grażyna Migrała. Mieszkańcy tradycyjnie złożyli sobie życzenia. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania.

[2020-01-24]

Prezydent Ludomir Handzel gościł na spotkaniu noworocznym mieszkańców Osiedla Stare Miasto. Mieszkańcy złożyli sobie życzenia świąteczno – noworoczne i wspólnie zaśpiewali kolędy. W wydarzeniu uczestniczył również Prepozyt Kapituły Kolegiackiej ks. dr Jerzy Jurkiewicz oraz radni Krzysztof Ziaja i Dawid Dumana.

[2020-01-24]

Prezydent Ludomir Handzel gościł dyrekcję szkoły, kadrę pedagogiczną oraz uczniów z Zespołu Szkół Elektryczno – Mechanicznych. Sądecki „Elektryk” kolejny raz zajął czołowe miejsce w prestiżowym Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020. Prezydent wręczył dyrektorowi szkoły Walentemu Szarkowi list gratulacyjny.

[2020-01-24]

Prezydent Ludomir Handzel zaprasza na Koncert Kolęd, który odbędzie się w Kościele NMP Częstochowskiej. Organizatorzy przewidzieli występ uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 6. Wydarzenie odbędzie się 26 stycznia (niedziela) o godz. 11:00 i zostało objęte patronatem honorowym prezydenta.

[2020-01-24]

W sali reprezentacyjnej sądeckiego Ratusza odbyło się spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu. W wydarzeniu wziął udział prezydent Ludomir Handzel, a okolicznościowy wykład wygłosił dr Łukasz Połomski.W trakcie spotkania zgromadzeni słuchacze uczcili pamięć ofiar zagłady.

[2020-01-24]

Informujemy, iż dziś (24 stycznia) w godzinach 11:40 - 12:10 w związku z wydarzeniem „ XIII Polonez Na Rynku” nastąpi wzmożony ruch pieszych na przejściach w Rynku na pierzei od ul. Dunajewskiego do ul. Lwowskiej (przy postoju TAXI).

[2020-01-24]

Prezydent Ludomir Handzel spotkał się z przedstawicielami samorządu Wyżne Rużbachy. Podczas spotkania omówiono harmonogram prac w ramach realizowanego wspólnie projektu o nazwie „Zapomniany zakątek przyrody i historii”. W planie jest między innymi rewitalizacja obszaru leśnej ścieżki przyrodniczej w Lasku Falkowskim.

  • Złodziejski duet miłośników perfum w rękach sądeckich policjantów
    Dzięki pracy operacyjnej policjantów Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, złodzieje perfum trzy dni po ostatnim rabunku usłyszeli zarzuty. Ich łupem padły łącznie 22 sztuki kosmetyków o wartości 6 tys. złotych.
    Kobieta i mężczyzna na początku stycznia br. okradali drogerie zlokalizowane głównie...