Będzie się działo! Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel zaprasza na nową imprezę kulturalno – rozrywkową pod nazwą Festiwal Piwa (18 – 20 października). W programie znajdą się liczne koncerty, występy zespołów, konkursy i zabawy.
 


 

Festiwal rozpocznie się w najbliższy piątek, 18 października o godz. 16:00, od inauguracji festiwalu piwa kraftowego, czyli powstającego w małych browarach, z marką związaną z nazwiskiem producenta.
 

W sobotę, 19 października, o 15:00 rozpocznie się blok imprez. Na scenie przy ratuszu zobaczymy zespoły folklorystyczne: Sądeczanie i Lachy oraz solistkę Annę Szlagowską. Rozrywkowym przerywnikiem będzie konkurs w przeciąganiu liny. Wieczór zakończy projekcja komedii sensacyjnej w reżyserii Juliusza Machulskiego pt. Vinci. Początek projekcji – godz. 20:00.
 

W niedzielę, 20 października, festiwalowe imprezy rozpoczną się o 13:00. Organizatorzy zapraszają na prezentację wozu strażackiego i przejazd kolumny motocykli ulicami Nowego Sącza w wykonaniu grupy Motosącz. Popołudnie zakończą występy zespołów: breakdance Outside Crew i folklorystycznego Dolina Dunajca.
 

Organizatorzy nie zapomnieli o wydarzeniach kulinarnych i rozrywkowych. Na rynku pojawią się food trucki ze smacznymi potrawami,  będzie można pograć w warcaby i inne gry, pojawi się nawet zagroda z końmi. Konsumpcje i zabawy umilać będzie muzyka. Szczegółowy program na afiszu.


 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-10-16 09:41:14