Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Nowy Sącz

Na 100-lecie Policji w Małopolsce zebrano ponad 200 litrów krwi. W tym roku, od 10 lutego trwa akcja: 95 litrów krwi na 95-lecie Policji kobiecej

W ubiegłym roku w ramach akcji „100 litrów krwi na 100-lecie Policji” w garnizonie małopolskim zebrano ponad 200 litrów krwi! Natomiast w tym roku z okazji jubileuszu 95-lecia Policji kobiecej Komendant Wojewódzki w Krakowie zachęca wszystkich policjantów i pracowników Policji garnizonu małopolskiego do włączenia się do akcji "95 litrów krwi na 95-lecie Policji kobiecej".

Zebrana krew pozwoli zabezpieczyć ten cenny dar dla chorych i potrzebujących ze szpitali i klinik naszego regionu. Akcja jest zgłoszona w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie. Potrwa od dzisiaj do końca lipca br. Krew można oddawać grupowo lub indywidualnie w RCKiK oraz w oddziałach terenowych.

Policjanci i pracownicy z KWP, KMP, OPP i SPKP w Krakowie, a także KPP w Wieliczce i Proszowicach będą mogli wziąć udział w akcji 2 marca 2020 roku, w godz. 8.00-13.00. Krew będzie można oddać w mobilnym krwiobusie RCKiK na terenie KWP w Krakowie.