Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Nowy Sącz

Kategoria: Wydarzenia

Pod patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla odbędzie się 14 kwietnia VI Przemarsz Ulicami Miasta Nowego Sącza z okazji Światowego Dnia Autyzmu. Uczestnicy marszu pod hasłem "Autyzm wystarczy zrozumieć", przejdą na płytę Rynku, gdzie zaplanowano dla wszystkich sporo atrakcji. 
 

- W niedzielę już po raz szósty spotykamy się wszyscy, by pokazać, że w Nowym Sączu oraz jego okolicach są dzieci z autyzmem. Zachęcam do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Prognozy pogody nie są zbyt optymistyczne, ale nie przejmujmy się tym. Nasz uśmiech oraz gorące serca sprawią, że nie będzie to mieć żadnego znaczenia. Ubierzmy się na niebiesko i przede wszystkim zaakceptujmy ludzi dotkniętych tym zaburzeniem. Dajmy im dużo radości, a także ciepła – mówi Renata Rosłaniec ze Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością Intelektualną, inicjatorka przemarszu ulicami Nowego Sącza z okazji Światowego Dnia Autyzmu.
 

Przemarsz Ulicami Miasta Nowego Sącza z okazji Światowego Dnia Autyzmu odbędzie się 14 kwietnia. Wyruszy ze Starej Sandecji przy Alejach Wolności o godzinie 11:00 i przejdzie na płytę Rynku, gdzie do godziny 14:00 trwać będzie zabawa.
 

Autor: Biuro Prasowe UM Dodano: 2019-04-12 10:52:55


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.