Prezydent Ludomir Handzel wraz z motocyklistami z MOTOSACZ.pl zapraszają mieszkańców do włączenia się w akcje „Motomikołaje”. Do 30 listopada trwa zbiórka darów w Centrum Informacji Turystycznej w Nowym Sączu przy ulicy Jagiellońskiej lub w Pałacu Młodzieży.

Aby dołączyć do akcji wystarczy przynieść pluszaka, zabawkę, artykuły szkolne, słodycze. Oprócz tego zbieramy artykuły spożywcze o długim terminie przydatności, środki czystości, ręczniki pościel  itp. Motomikołaje to coroczna akcja zainicjowana na naszym terenie przez MOTOSACZ.pl – motocyklistów z Nowego Sącza i okolic. Wszystko po to, aby na twarzach najbardziej potrzebujących dzieci pojawił się prawdziwy uśmiech.

Akcja polega na zbieraniu darów, zabawek, pomocy szkolnych, słodyczy itp. i dostarczeniu paczek na motocyklach właśnie do tych, którzy na Mikołaja nie mogą liczyć.
Akcję „Motomikołaje” honorowym patronatem objął prezydent Ludomir Handzel.

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2019-11-21 11:12:15


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.