Asp. szt. Andrzej Pajor z sądeckiej drogówki pożegnał się z mundurem

17 lutego 2020 roku na zasłużoną emeryturę przeszedł asystent Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, asp. szt. Andrzej Pajor. Serdeczne życzenia przekazał mu szef sądeckich policjantów oraz jego zastępcy.

Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu, insp. Jarosław Tokarczyk oraz jego Zastępcy - nadkom. Tomasz Florek i mł. insp. Adam Bukański, w obecności bezpośredniego przełożonego funkcjonariusza - podinsp. Alberta Koguta, Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego, podziękowali asp. szt. Andrzejowi Pajorowi za blisko 26-letnią służbę w sądeckiej Policji. Komendant przekazując pamiątkowy grawerton zwrócił się do emerytowanego funkcjonariusza takimi słowami: Dziękujemy za trud, jaki wkładałeś w codzienną służbę oraz profesjonalizm i doświadczenie, którym dzieliłeś się z zespołem. Byłeś świetnym fachowcem w swojej dziedzinie.

Policjant serdecznie podziękował za dotychczasową współpracę oraz ciepłe słowa i życzenia.

***

Asp. szt. Andrzej Pajor łącznie przepracował ponad 34 lata, z czego w mundurze służył ponad 27 lat, w tym przez blisko 26 lat w Policji. Przez cały okres służby był związany z policją drogową, a ostatnio zajmował stanowisko asystenta Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Aspirantowi sztabowemu Andrzejowi Pajorowi życzymy dobrego zdrowia
i spokoju zasłużonej emerytury.

Komendant w obecności swoich zastępców składa życzenia emerytowanemu policjantowi

Komendant wręcza okolicznościowy grawerton

Emerytowany policjant z kierownictwem jednostki

Emerytowany policjant z kierownictwem jednostki, bezpośrednim przełożonym oraz Naczelniczką Wydziału Wspomagającego