Komendant Komisariatu Policji w Grybowie uroczyście pożegnał się z mundurem

15 lutego 2020 roku, po ponad 29 latach w policyjnym mundurze, ze służbą pożegnał się podinsp. Dariusz Kotala - Komendant Komisariatu Policji w Grybowie. Wczoraj, podczas uroczystego spotkania w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu serdeczne życzenia przekazali mu Komendanci jednostki oraz kadra kierownicza.

Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu, insp. Jarosław Tokarczyk w imieniu swoim i swoich Zastępców - nadkom. Tomasza Florka i mł. insp. Adama Bukańskiego, a także byłych komendantów oraz przedstawicieli kadry kierowniczej, zwracając się do podinsp. Dariusza Kotali podziękował mu za owocną współpracę - Dziękujemy Ci za trud ponad 29-letniej służby w Policji, za Twoje zaangażowanie oraz fachowość w działaniu, a jednocześnie codzienną serdeczność. Jesteśmy przekonani, że pozostaniesz w pamięci wielu osób jako policjant zawsze służący pomocą, profesjonalista w swojej dziedzinie.

Życząc dalszych sukcesów, realizacji osobistych planów i zamierzeń oraz wszelkiej pomyślności w nowym etapie życia, Komendant Tokarczyk przekazał również okolicznościowy grawerton.

Podinsp. Dariusz Kotala pożegnał się z jednostką serdecznie dziękując zarówno swoim przełożonym, jak i wszystkim funkcjonariuszom, z którymi przez ten okres współpracował, zaznaczając, że ze służby w sądeckiej Policji pozostaną mu tylko dobre wspomnienia.

Podczas wczorajszego spotkania słowa uznania i serdeczne życzenia komendantowi Kotali przekazali również przedstawiciele kadry kierowniczej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

***

Podinsp. Dariusz Kotala łącznie przepracował ponad 36 lat, z czego w mundurze służył ponad 31 lat, w tym przez ponad 29 lat w Policji. Od 1 czerwca 2006 roku był Komendantem Komisariatu Policji w Grybowie.

Zdjęcie grupowe uczestników spotkania