UM Nowy Sącz: Ogłoszenie Prezydenta Miasta Nowego Sącza o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Nowego Sącza Nowy Sącz 29 Śródmieście”
OGŁOSZENIE
PREZYDENTA MIASTA NOWEGO SĄCZA
o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Nowego Sącza Nowy Sącz
29 Śródmieście”
Na podstawie art. 17 pkt 9 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 1945 z późn. zm.) oraz Uchwały Nr LIX/641/2018 Rady Miasta Nowego Sącza z dnia 11 września 2018 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Nowego Sącza Nowy Sącz 29 Śródmieście” zawiadamiam o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Nowego Sącza Nowy Sącz 29 Śródmieście” dla obszaru położonego w osiedlach: Centrum, Kilińskiego, Kochanowskiego, Stare Miasto, Szujskiego - zgodnie z załącznikiem graficznym wraz z prognozą oddziaływania na środowisko w dniach od 02.03.2020 r. do 08.04.2020 r. w Wydziale Architektury i Urbanistyki Urzędu Miasta Nowego Sącza przy Rynek 5, w pokoju nr 206, w godzinach pracy Urzędu (za wyjątkiem środy). Ponadto projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Nowego Sącza Nowy Sącz 29 Śródmieście” wraz z prognozą oddziaływania na środowisko dostępny będzie w okresie wyłożenia w wersji elektronicznej na stronie internetowej miasta pod adresem nowysacz.pl.
Dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie planu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Nowy Sącz 29 Śródmieście” odbędzie się w dniu 26.03.2020 r. o godzinie 15:00 w Urzędzie Miasta Nowego Sącza - Rynek 1, w sali nr 15.
Zgodnie z art. 18 ust. 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym każdy, kto kwestionuje ustalenia przyjęte w projekcie planu miejscowego, może wnieść uwagi. Uwagi należy składać na piśmie do Prezydenta Miasta Nowego Sącza z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23.04.2020 r.
Jednocześnie zawiadamiam, że zgodnie z art. 39 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (tj. Dz.U. z 2018 r. poz. 2081 z późn. zm.), w związku z prowadzonym postępowaniem w ramach strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dla projektu zmiany planu miejscowego na podstawie art. 46 pkt.1 w/w ustawy istnieje możliwość zapoznania się z projektem planu, opracowaną prognozą oddziaływania na środowisko, opracowaniem ekofizjograficznym i stanowiskami właściwych organów wobec projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Nowego Sącza Nowy Sącz 29 Śródmieście” oraz możliwość składania uwag i wniosków w terminie, miejscu i w sposób określony wyżej. Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Prezydent Miasta Nowego Sącza.
Treść ogłoszenia z załącznikiem
Autor: Joanna Kopczyńska
Dodano: 2020-02-20 15:07:13
Urząd Miasta Nowego Sącza, nowysacz.pl/, nowysacz.pl/zagospodarowanie-przestrzenne/22947
Ostatnie Artykuły

Wzgórze zamkowe w Nowym Sączu szykuje się na powrót. Padł termin 2029

Wakacyjne półkolonie w Grybowie. MCKCiE stawia na ruch i kreatywne zajęcia

„Drugie życie” w Kinie SOKÓŁ - film, który rozjaśnia czerwcowe południe

Backrooms w Kinie SOKÓŁ - seans, który zamienia piwnicę w pułapkę

Filmoteka Małopolska rozdaje karty - 37 projektów dostało wsparcie

Owce, kryminały i kino dla dojrzałych widzów w SOKOLE mają swój własny rytm

Pawlikowski wchodzi na ekran Sokoła, a DKF KOT podkręca napięcie

Rodzinny piknik w Grybowie połączy zabawę z profilaktyką

Na festiwalu nauki w Nowym Sączu policjanci zaskoczyli pokazem kryminalistyki

W Tyliczu dzieci oglądały radiowóz - policjant dał ważną lekcję przed wakacjami

Domowa przemoc trwała ponad dwa lata - 33-latek z Nowego Sącza trafił do aresztu

Muzyka i taniec przejęły nowosądecki rynek - tak powstaje niespodzianka MOK

„Człowiek z marmuru” wraca do Nowego Sącza i znów kłuje w sumienie

Anna Mlekodaj odebrała w Krakowie nagrodę ważną dla całego regionu
Przydatne dane teleadresowe
- Małopolski Ośrodek Adopcyjny w Nowym Sączu - kontakt, godziny i pierwsze kroki w adopcji
- Sądecka Biblioteka Publiczna im. Józefa Szujskiego - kontakt, filie, godziny i karta biblioteczna
- Archiwum Narodowe w Krakowie Oddział w Nowym Sączu - kontakt, godziny i usługi archiwalne
- Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowym Sączu - kontakt, godziny, jak się zgłosić
- Urząd Miasta Nowego Sącza - kontakt, godziny, wydziały i e-usługi
- Sąd Rejonowy w Nowym Sączu - kontakt, wydziały, godziny i e-usługi
