Prezent na urodziny dla prawdziwego artysty – jak uszczęśliwić malarza, poetę i pisarza?

Bliska ci osoba całymi dniami buja głową w chmurach, tworząc w swojej głowie kolejne plany, które później przenosi na płótno, skleja w formie serii fraszek czy zapisuje gdzieś na kartce oderwanej od zeszytu? Prezent na urodziny dla artysty jest rzeczą trudną; zwłaszcza, gdy jego zainteresowania obejmują różne formy sztuki, a ty nie znasz się na żadnej z nich. Czy brak wiedzy ma w jakikolwiek sposób powstrzymać cię od zakupu najlepszego prezentu dla bliskiej ci osoby? Skądże! W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z szerokim wachlarzem ofert sklepów internetowych, które odpowiadają na potrzeby odbiorców, prezentując kalejdoskop pełen pomysłów na prezent dla każdego! Co sprezentować artyście? Przygotowaliśmy kilka propozycji.

Spersonalizowany notatnik i długopis z grawerem jako prezent na urodziny artysty

Wielkie idee rozpoczynały od zapisywania ich na kartkach zeszytów. Spraw, by bliska ci osoba zawsze miała pod ręką notatnik i długopis, dzięki czemu nie umknie jej żaden pomysł! W związku z niestandardowymi zainteresowaniami młodego artysty, warto sięgnąć po spersonalizowane prezenty. Sklep Murrano oferuje bukiet opcji, wśród których odnaleźć można prawdziwe złoto wśród prezentów na urodziny! Wybierz produkt, po czym umieść na nim wybrany wzór i zadedykuj napis obdarowywanej osobie. Z długopisem jest podobnie – istnieje opcja umieszczenia na nim grawerunku w postaci życzeń, słów wsparcia czy cytatu ukochanego artysty danej osoby. Coś tak osobistego na pewno zostanie docenione na tle reszty podarunków.

Spersonalizowany notatnik i długopis z grawerem jako prezent na urodziny artysty

Kreatywny prezent na urodziny – artystyczna biżuteria włoska

W ofercie sklepów możemy natknąć się na szereg biżuterii artystycznej. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się dziś bransoletki włoskie, wraz z „italian charms” - wymiennymi częściami w kształcie prostokątów, na których umieszczane są symbole mogące przedstawiać między innymi zainteresowania danej osoby. Możesz sprezentować komuś bransoletkę bazową i dobrać do niej kilka charmsów na start. Ilość symboli jest na tyle szeroka, że na pewno znajdziesz bloczki, które najlepiej opisują twórczą duszę bliskiej ci osoby. Mogą one przedstawiać jej pasje, ulubione zwierzęta, nawiązywać do pracy czy motta. Murrano oferuje dodatkową opcję personalizacji bloczków i umieszczenia na nich na przykład szczęśliwego numeru danej osoby.

Kreatywny prezent na urodziny – artystyczna biżuteria włoska

Plakat z motywem sztuki jako idealny prezent na urodziny dla artysty!

Szukasz podarunku, który wpisze się w gusta twórczej duszy? Podaruj mu cząstkę ulubionej sztuki w formie metalowego plakatu! Kolekcja obrazów najwybitniejszych malarzy w historii daje ci możliwość wyboru spośród dzieł artystów renesansu, pozytywizmu czy okresu baroku. Wytrzymała, metalowa blaszka i odporny na ścieranie nadruk z pewnością ozdobią pokój każdego fanatyka sztuki na przestrzeni wieków. Wystarczy, że wybierzesz odpowiadający ci rozmiar, a resztą zajmie się sklep. Wszystkie wymienione powyżej pomysły z pewnością zachwycą niejednego miłośnika tworzenia, niezależnie od jego wieku czy kierunku w sztuce, jaki zdecydował się obrać. Prezent na urodziny, bezpośrednio związany z zainteresowaniami danej osoby, w pewnym sensie stanowi gest ogromnego wsparcia. A nie ma nic bardziej podbudowującego na duchu, niż ten rodzaj motywacji.

Plakat z motywem sztuki jako idealny prezent na urodziny dla artysty!