Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Nowy Sącz

Każdy z nas lubi gadżety. Niektóre z nich są bardziej przydatne, inne mniej, a niektóre to już zupełnie nie wiadomo po co powstały. Nie da się ukryć, że w każdym, nawet najbardziej bezsensownym przedmiocie znaleźć można pewną nutkę geniuszu. Przyjrzyjmy się niebo bliżej gadżetom, które z pewnością spodobają się każdemu. W dodatku, wcale nie są drogie.

Zestaw do samodzielnego warzenia piwa

Zdecydowana większość facetów lubi piwo. Pozostali jeszcze o tym po prostu nie wiedzą. W obecnych czasach zostanie browarnikiem jest proste jak jeszcze nigdy wcześniej. Nawet całkowity amator jest w stanie przygotować w swoim domu pyszne, złote piwko. Zestaw do samodzielnej produkcji piwa to znakomity prezent dla każdego faceta. W jego skład wchodzi beczka z kranikiem, zawór ciśnieniowy, a także wszystkie niezbędne składniki, czyli drożdże, chmiel, słód i aromaty. Znajomi sami będą wpraszać się do nas na imprezy. Koszt takiego zestawu do warzenia to około 150 złotych.

Podgrzewacz kubka na USB

Komputer i woda to nienajlepsze połączenie, ale mimo to podgrzewacz do kubka to niezbędnik dla każdego kawosza (i fanów herbaty). Ile to razy siadaliśmy spokojnie w trakcie przerwy w pracy, by wypić kubek swojego ulubionego napoju i nagle ktoś nam przeszkadzał, bo byliśmy koniecznie potrzebni gdzie indziej. I tak błaha sprawa potrafiła się przekształcić w 30 minut naprawiania czyichś błędów. Po powrocie czekała na nas oczywiście niemiła niespodzianka. Nasz napój był już całkowicie zimny... Nigdy więcej! Podgrzewacz do kubka na USB sprawi, że po powrocie do biurka nasza kawa nie będzie co prawda gorąca, ale i tak przyjemne ciepło rozpłynie się po naszym ciele.

Gadżety, które musisz mieć!

Brelok do kluczy z zestawem narzędzi

Przyrząd, który przyda się każdemu. Nie dość, że zmniejszy się ryzyko zagubienia kluczy, to jeszcze będziemy przygotowani na każdą sytuację. Odkręci się śrubka? Nie ma problemu. Piękna dziewczyna poprosi nas o pomoc? Będziemy przygotowani. Chcemy dobrze wypaść przed naszym facetem? Same naprawimy popsute urządzenie.

Kuleczki antystresowe

Ile to razy wróciliśmy zdenerwowani z pracy i aż do wieczora nie mogliśmy znaleźć motywacji, by się za coś zabrać. Nigdy więcej. Magnetyczne kuleczki antystresowe pomogą nam zwalczyć stres. Wystarczy tylko kilka minut zabawy i obserwacji poruszających się kuleczek, by spadło z nas ciśnienie. Niestety, kuleczki antystresowe są bronią obosieczną. Zdarza się bowiem, że zirytują nas jeszcze bardziej, zamiast nam pomóc. Warto jednak spróbować, bo nigdy nic nie wiadomo.

Informacje dodatkowe

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem prezentu, sprawdź, co oferuje Ministerstwo Gadżetów - dowiedz się więcej