Zaproszenie na rajd pieszy na trasie Krynica-Zdrój - Feleczyn

Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu insp. Jarosław Tokarczyk oraz Przewodnicząca Stowarzyszenia IPA Region Nowy Sącz Pani Elżbieta Gargula serdecznie zapraszają funkcjonariuszy i pracowników Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu wraz z rodzinami oraz członków Stowarzyszenia IPA na rajd pieszy z okazji 100-lecia powołania Policji Państwowej oraz 20-lecia powstania Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, który swoim patronatem honorowym objął Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinsp. dr Krzysztof Pobuta.

Rajd odbędzie się w sobotę, 14 września 2019 roku na trasieKrynica-Zdrój (dolna stacja kolejki gondolowej na Jaworzynę Krynicką) - Feleczyn. Szczegóły dotyczące tego wydarzenia znajdują się w regulaminie rajdu pieszego zamieszczonym poniżej. Środki z wpisowego zostaną przekazane na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Zgłoszenia należy przesłać do 9 września 2019 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..