Sierż. Teresa Baldowska dwukrotnie zdobyła Vice Mistrzostwo Polski w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu

Sierż. Teresa Baldowska z Komisariatu Policji w Grybowie reprezentowała małopolski garnizon policji w VII Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Podczas zawodów dwukrotnie zdobyła Vice Mistrzostwo Polski.

W dniach 27-29 września 2019 roku w Chotowej koło Dębicy odbyły się VII Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. W rywalizacji wzięło udział ponad 200 zawodników i zawodniczek reprezentujących m.in. Policję, Straż Miejską, Wojsko Polskie, Straż Pożarną, Służbę Więzienną, Służbę Ochrony Państwa, Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Straż Graniczną.

Małopolski garnizon reprezentowała m.in. sierż. Teresa Baldowska, która na co dzień pełni służbę
w Komisariacie Policji w Grybowie. Na zawodach zaprezentowała swoje znakomite umiejętności zdobywając Vice Mistrzostwo Polski w kategorii +70kg w formie walki: Kick Light i Point Fighting.

Sądecka policjantka swoimi osiągnięciami wsparła Reprezentację Polskiej Policji, która w na tych zawodach zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej.

Wzięcie udziału w VII Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu było pierwszym wydarzeniem sportowym, w którym sierż. Teresa Baldowska uczestniczyła.

Serdecznie gratulujemy udanego debiutu i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.