Nauka pływania

Pływanie ma dobroczynny wpływ na nasze zdrowie, ale czasami z biegiem lat strach przed wodą może się powiększać. Szczególnie wówczas, gdy mamy mało styczności z pływaniem. Nie warto się jednak poddawać. Tylko skorzystać z pomocy wykwalifikowanych nauczycieli pływania, którymi może się pochwalić szkoła pływania prowadząca zajęcia w Chełmcu: Szkoła Pływania w Aqua Centrum Chełmiec

Wystarczy wspomnieć, że pływanie zmusza do pracy wiele mięśni, poprawia sprawność, dotlenia organizm i poprawia krążenie. Pozwala na korygowanie wad postawy, dlatego nie warto z niego rezygnować, a gdy nie potrafi się pływać, trzeba się tego po prostu nauczyć.

Dla początkujących i zaawansowanych

Szkoła pływania Chełmiec zapewnia największe bezpieczeństwo i najwyższy poziom jakości nauki. Przede wszystkim z powodu wykwalifikowanej kadry trenerów i nauczycieli. Posiadają oni niezbędne certyfikaty i uprawnienia, a przy okazji mają doświadczenie pedagogiczne i cierpliwość. Choćby dlatego, że pływanie to ich pasja. Szkoła prowadzi zajęcia dla bardzo różnych grup wiekowych. Ma specjalny program dla niemowląt, które bardzo szybko oswajają się z wodą, ponieważ posiadają jeszcze odruchy wywodzące się z łona matki. Nauczyć pływać mogą się tu dzieci i młodzież w wieku od 4 do 17 lat. Szkoła zaprasza również dorosłych i nie tylko takich, którzy nie potrafią utrzymać się na wodzie, ale również tych chcących udoskonalić swoją technikę pod okiem fachowców.

W tej szkole jest to możliwe również dzięki posiadaniu wysokiej klasy sprzętu pozwalającego na bezpośrednie obserwowanie wykonania ćwiczeń i natychmiastowego korygowania błędów. Kamery pozwalają również widzieć to, co dzieje się pod powierzchnią wody. Ten system wpływa również na to, że w czasie zajęć prowadzonych przez tę szkołę na krytych pływalniach MOSiR w Nowym Sączu i pływalni Aqua Centrum Chełmiec jest bardzo bezpiecznie. To jeden z priorytetów tej szkoły.

Deski i sprzęt do aerobiku w wodzie

Oprócz tego szkoła wyposażona jest w najnowocześniejszy i różnorodny sprzęt pływacki. Oprócz desek ma również sprzęt do aerobiku na wodzie. To wszystko po to, aby ci, którzy stawiają pierwsze kroki w wodzie powoli się z nią oswajali i czuli się w komfortowo, a ci do niej przyzwyczajeni, czerpani jeszcze więcej przyjemności z kontaktu z wodą.

W naszej szkole można nauczyć się pływać wszystkimi stylami. Każdy z nich można również doskonalić. Ale trzeba pamiętać, że pływanie wymaga cierpliwości nie tylko od instruktora lub trenera, ale również uczestnika zajęć. Znaczenie ma również zaangażowanie pływaka i jego indywidualne cechy.

Indywidualne i grupowe

Szkoła prowadzi zarówno indywidualne, jak i grupowe zajęcia. Instruktorzy podpowiedzą, które wybrać w zależności od tego, co chcemy osiągnąć. Te indywidualne prowadzone są najwyżej z dwoma osobami jednocześnie. Wtedy można rzeczywiście skupić się na każdym ruchu uczestnika. Gdy nie jest się takim perfekcjonistą i lubi się więcej luzu, to może lepsze są zajęcia grupowe, które mają inne plusy. Jest większa swoboda, można się wzajemnie motywować i wprowadzać elementy rywalizacji.

Cennik Szkoły Pływania:
http://szkola-plywania.nsacz.eu/cennik-lekcji-plywania-nowy-sacz-chelmiec/

Miejsce prowadzenia lekcji pływania

AQUA CENTRUM CHEŁMIEC
Kryta pływalnia w Chełmcu

Adres:
ul. Marcinkowicka 9,
33-395 Chełmiec

Kontakt Szkoła Pływania