Powiat Nowy Sącz: Uwaga! Zamknięta droga!
Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że w dniach 17- 20 marca 2020 r. w godz. 08:00 - 18:00 będą prowadzone roboty związane z remontem nawierzchni na drodze powiatowej Ropa - Gródek - Biała Niżna.
W związku z tym droga ta będzie zamknięta dla ruchu w w/w terminie na odcinku ok. 600 m od kościoła w Gródku w kierunku miejscowości Ropa.
W razie niesprzyjających warunków pogodowych termin zamknięcia drogi może ulec zmianie. Objazd drogą krajową nr 28 i drogą wojewódzką nr 981.
Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, http://www.starostwo.nowy-sacz.pl/ , nowosadecki.pl/pl/uwaga-zamknieta-droga-xxxvii
Ostatnie Artykuły

Maturalny spokój pod lupą policji i szkół w powiecie nowosądeckim

Nordic walking wraca do Parku Miejskiego w Grybowie. Startują darmowe zajęcia

Hulajnogi i nieletni pod lupą policji - spotkanie w Klęczanach

Cztery turnusy i dzień bez telefonu. W Grybowie szykują wakacje dla dzieci

Maj w kinie Biała przynosi kino dla dzieci, dorosłych i fanów mocnych emocji

Młodzi geolodzy z liceum wrócili z AGH z indeksami i tytułami laureatów

Stołówka przedszkolna w Grybowie układa tydzień od kakao po ryż z truskawkami

Stołówka w Grybowie szykuje tydzień z obiadami. W piątek będzie nieczynna

Szkolna stołówka w Grybowie ma pięć obiadów. W piątek przerwa

Mundur od drugiej strony - sądeccy policjanci przyciągnęli ósmoklasistów

Od poniedziałku obwodnica zachodnia Nowego Sącza będzie całkowicie zamknięta
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga: Śląsk Wrocław II – Sandecja Nowy Sącz 0:4. Goście rozstrzygnęli wszystko po przerwie](/images/mecz/thumbnails/slask-wroclaw-ii-sandecja-nowy-sacz-25042026-04.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga: Śląsk Wrocław II – Sandecja Nowy Sącz 0:4. Goście rozstrzygnęli wszystko po przerwie

Film, pamięć i koncert w SOKOLE. Nowy Sącz dostaje mocny kulturalny duet

