Najlepsze sklepy w Nowym Sączu - gdzie kupić tanio i dobrze?

Nowy Sącz to średniej wielkości historyczne miasto znajdujące się w województwie małopolskim. Od pewnego czasu uznawane jest za jedno z najbardziej nowoczesnych i ekologicznych miast w całej Polsce. Znajduje się tutaj wspaniały Sądecki Park Etnograficzny, Miasteczko Galicyjskie i niesamowicie klimatyczny rynek. Jest to z pewnością miasto o wielim potencjale turystycznym. Doskonale ma się również zróżnicowana oferta handlowa. W Nowym Sączu znajdziemy sporo sklepów oferujących jakościowo dobre produkty w bardzo przystępnych cenach.

Które sklepy zasługują na największe zainteresowanie?

Mieszkańcy Nowego Sącza nie mogą narzekać na brak atrakcyjnych sklepów. Na terenie miasta znajdziemy sporo wielobranżowych sklepów, które każdego dnia przyciągają ogromne ilości klientów właśnie ze względu na atrakcyjne ceny.

Delikatesy Centrum

Jednym z nich bez wątpienia są Delikatesy Centrum znajdujące się przy ulicy Kochanowskiego 61. To bardzo dobrze wyposażony sklep spożywczy cieszący się ogromnym zaufaniem wśród klientów. Oferta obejmuje wszelkie produkty spożywcze w najlepszej jakości. Dodać należy, że wybór jest naprawdę ogromny, a zatem nie będzie problemu ze znalezieniem swoich ulubionych produktów. 

Popularny Sklep Auchaun

Przy ulicy Gorzkowskiej 32 znajduje się Auchan. Historia tej sieci sklepów sięga lat sześćdziesiątych. Pierwszy Auchan powstał we Francji, a w kolejnych latach spółka sukcesywnie torowała sobie drogę do podbijania zagranicznych rynków. I w tym przypadku mamy do czynienia z dyskontem o bardzo zróżnicowanym asortymencie i stosunkowo niskich cenach. Na regałach poza produktami spożywczymi znajdziemy rówież sporą kolekcję zabawek, m.in. klocki LEGO czy wszelkiej maści gry planszowe. Sporym zainteresowaniem cieszą się aktualnie zestawy LEGO Service, które pobudzają dziecięcą wyobraźnię do granic możliwości. Jest to jeden z największych sklepów z klockami Lego w Nowym Sączu.

CH Gołębkowice

Centrum Handlowe Gołąbkowice znajduje się przy ulicy Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego. Na terenie tego rozległo obiektu handlowego znajdziemy między innymi cieszący się ogromnym uznaniem sklep Action. To jeden z tych sklepów, w którym możemy spodziewać się wysokiej jakości produktów w bardzo przystępnych cenach. Action to holenderska sieć sklepów dyskontowych niespożywczych, które w ostatnich latach podbijają serca mieszkańców różnych krajó europejskich. Znajdziemy tutaj całe spectrum rozmaitych artykułów do domu począwszy od akcesoriów kuchennych, a skończywszy na praktycznych gadżetach codziennego użytku. Zdecydowanie jest to jeden z najchętniej odwiedzanych sklepów w Nowym Sączu. 

Merkury Market

Przy ulicy Jeremiego Wiśniowieckiego 129 znajduje się Merkury Market. To zdecydowanie sklep, który powinien zajmować zaszczytne miejsce w rankingu na jeden z lepszych i najatrakcyjniejszych pod względem cenowym, gdyw grę wchodzi wykończenie wnętrz i generalne remonty. Co znajdziemy w środku? Na ogromnej przestrzeni znajdziemy świetnej jakości płytki, podłogi, meble, stolarkę, chemię i dywany. Osoby przymierzające się do urządzenia własnych czterech kątów zdecydowanie powinny zajrzeć do środka. Poza doskonałymi produktami, znajdziemy tutaj również całe mnóstwo inspiracji. 

Mały Robinson

Sklep znajdujący się przy ulicy Lwowskiej 56/22. Ta wyjątkowa przestrzeń została stworzona z myślą o najmłodszych. Znajdziemy tutaj wiele rozmaitych zabawek dla dzieci w każdym wieku oraz sekcję z przyborami szkolnymi i akcesoriami biurowymi. Sklep jest świetnie wyposażony, ale przede wszystkim zachwyca bardzo atrakcyjnymi cenami.

Portal dla fanów klocków Lego

Osoby poszukujące wyjątkowych zestawów klocków LEGO powinny zainteresować się platformą postawklocka.pl. Za tą intrygującą nazwą kryje się największa w Polsce baza klocków LEGO, która zrzesza miłośników z całej Polski. Poza świetnymi zestawami, platofforma umożliwia również wymianę zbędnych elementów oraz dostęp do znakomitych recenzji. Każdy miłośnik konstruowania powinien zainteresować się tą platformą. 

Nowy Sącz