Pałac Młodzieży zaprasza dzieci na warsztaty o krakowskich tradycjach w tańcu

W sercu Nowego Sącza rozbrzmiewają rytmy i barwy krakowskich tradycji! Już pod koniec kwietnia najmłodsi mieszkańcy miasta mają wyjątkową okazję, by zanurzyć się w fascynujący świat tańca i sztuki ludowej. To niepowtarzalna szansa na poznanie kultury regionu w praktyce z dala od ekranów, w atmosferze twórczej zabawy.
- Pałac Młodzieży w Nowym Sączu zaprasza na wyjątkowe warsztaty
- Jak zapisać dziecko na warsztaty i co warto wiedzieć
Pałac Młodzieży w Nowym Sączu zaprasza na wyjątkowe warsztaty
W dniach 29 i 30 kwietnia Pałac Młodzieży przy ulicy Piotra Skargi otwiera swoje drzwi dla przedszkolaków spragnionych nowych doświadczeń artystycznych. Za jedyne 8 złotych mali uczestnicy będą mogli poznać tajniki krakowskich tańców oraz elementy tradycyjnej sztuki ludowej, które od pokoleń kształtują tożsamość Małopolski.
Organizatorzy przygotowali program dostosowany do potrzeb najmłodszych, łączący ruch, muzykę i kreatywność. To doskonała okazja, aby dzieci nie tylko świetnie się bawiły, ale również rozwijały swoje zdolności manualne i taneczne pod okiem doświadczonych instruktorów.
Jak zapisać dziecko na warsztaty i co warto wiedzieć
Zainteresowani udziałem powinni zgłaszać się bezpośrednio w siedzibie Pałacu Młodzieży lub telefonicznie. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto nie zwlekać z rezerwacją. Zajęcia odbędą się w komfortowych warunkach placówki, która od lat wspiera rozwój młodych talentów z Nowego Sącza i okolic.
Warsztaty to nie tylko nauka to także spotkanie z lokalną kulturą, które może stać się początkiem pasji na całe życie. Rodzice mogą być pewni, że ich pociechy spędzą czas aktywnie i w inspirującym otoczeniu.
Na podstawie: UM Nowy Sącz
Ostatnie Artykuły

Ratunek na 6140 metrach i plan na Khan Tengri rozgrzały salę w Grybowie

Grybów uczcił Konstytucję i strażaków. Pod pomnikiem zebrały się sztandary

Kilińskiego bez wody i bez wjazdu po awarii sieci w Grybowie

Szkolne filmy o odpadach zrobiły duże wrażenie w Nowym Sączu

Przy torach ruszą opryski. PKP PLK podały harmonogram prac

- Święto Kwitnących Sadów w cieniu przymrozków i startu sezonu lotniczego

Hackathon w Nowym Sączu szuka pomysłów bez miejsca na półśrodki

Jedna rozmowa i zniknęło niemal 30 tys. zł - Sądeczanka uwierzyła oszustowi

Grybowski bieg majowy znów trzymał w napięciu. Dzieci też pobiegły

Flaga, armatnia salwa i lachowski rytm - Nowy Sącz świętował z rozmachem

Niecew bez przejazdu przez osiem godzin. Drogowcy kładą nową warstwę jezdni

Komedia w MOK wraca na scenę. „Boeing, Boeing” znów zaskoczy obsadą

Bogu na chwałę, ludziom na ratunek. Strażacy mają swoje święto

