Specjalny pokaz O psie który jeździł koleją 2 i spotkanie z Adamem Woronowiczem w Nowym Sączu

W Nowym Sączu czeka nas wyjątkowe wydarzenie filmowe, które połączy pasję do kina z możliwością spotkania z gwiazdą. Już 28 sierpnia w Kinie SOKÓŁ odbędzie się specjalny pokaz filmu „O psie, który jeździł koleją 2”, a po seansie widzowie będą mieli okazję porozmawiać z aktorem Adamem Woronowiczem.
- Nowosądecki pokaz filmu z udziałem Adama Woronowicza zaprasza kinomanów
- Spotkanie z aktorem i filmoznawcą wzbogaci filmowe popołudnie w Nowym Sączu
Nowosądecki pokaz filmu z udziałem Adama Woronowicza zaprasza kinomanów
Miłośnicy kina i literatury familijnej powinni zarezerwować sobie czas w czwartek, 28 sierpnia 2025 roku. O godzinie 17:00 w Kinie SOKÓŁ w Nowym Sączu rozpocznie się specjalny pokaz filmu „O psie, który jeździł koleją 2”. To doskonała okazja, by zobaczyć kontynuację popularnej historii o niezwykłym czworonogu podróżującym pociągami.
Spotkanie z aktorem i filmoznawcą wzbogaci filmowe popołudnie w Nowym Sączu
Po zakończeniu projekcji odbędzie się wyjątkowe spotkanie z jednym z aktorów produkcji – Adamem Woronowiczem. Rozmowę poprowadzi Filip Nowak, znany filmoznawca, który zadba o ciekawą i angażującą dyskusję na temat filmu oraz pracy na planie.
„Zapraszamy wszystkich mieszkańców Nowego Sącza i okolic na to niecodzienne wydarzenie. To świetna okazja, aby zobaczyć film i poznać kulisy jego powstawania bezpośrednio od aktora” – zachęcają organizatorzy Kina SOKÓŁ.
Wydarzenie jest otwarte dla publiczności i stanowi doskonały sposób na spędzenie popołudnia w towarzystwie dobrej sztuki filmowej oraz interesujących rozmów. Nie przegapcie tego wyjątkowego pokazu i spotkania!
Na podstawie: MCK
Ostatnie Artykuły

Młodzi plastycy staną przed literackim wyzwaniem w Grybowie

Dziecięcy folklor w Ludźmierzu rozbłysnął, a jurorzy wskazali faworytów

Na obwodnicy zachodniej Nowego Sącza zaczyna się etap robót i objazdów

W Nowym Sączu darmowa pomoc prawna jest dostępna w trzech punktach

Krwiodawcy z Grybowa przekroczyli 60 litrów krwi w pierwszym kwartale

Puzon, tuba i kazoo porwały dzieci w muzyczny marsz w Nowym Sączu

Marcinkowicka szkoła pokazała ósmoklasistom mundur, drony i ratownictwo
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga – Sandecja Nowy Sącz – KKS Kalisz 1:1. Jelen uratował remis w końcówce](/images/mecz/thumbnails/sandecja-nowy-sacz-kks-kalisz-17042026-11.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga – Sandecja Nowy Sącz – KKS Kalisz 1:1. Jelen uratował remis w końcówce

Młodzi rowerzyści z Sądecczyzny wygrali turniej, który sprawdza wszystko

Przedszkolaki z powiatu staną do recytacji wierszy Ewy Szelburg-Zarembiny

Rodzinne popołudnie w Grybowie z ruchem, warsztatami i strefą smaku

Mieszkańcy Strzylawk spotkają się nad wydatkami i planem na kolejny rok

W Grybowie przypominają o aktualizacji deklaracji CEEB po zmianie ogrzewania

