26 września w SOKÓŁ Międzyczas Jonasza Kofty w wykonaniu Witkacego

2 min czytania
26 września w SOKÓŁ Międzyczas Jonasza Kofty w wykonaniu Witkacego


Kabaretowo-muzyczne wieczory z poezją Kofty wracają na scenę — trzyosobowy skład Teatru Witkacego z Zakopanego zagra program „Międzyczas” w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ. Sprawdź, kiedy i gdzie warto zarezerwować wieczór pełen dowcipu i piosenek.

  • Wybierz się do MCK SOKÓŁ na spektakl „Międzyczas” z Teatru Witkacego
  • Przyjdź na wieczór z Koftą i zobacz znanych aktorów z Zakopanego

Wybierz się do MCK SOKÓŁ na spektakl „Międzyczas” z Teatru Witkacego

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ zaprasza na spektakl kabaretowo-muzyczny „Międzyczas”, przygotowany na podstawie utworów Jonasza Kofty. To propozycja dla tych, którzy lubią lekką formę sceniczną z literackim rodowodem — program łączy piosenkę i kabaret w inscenizacji aktorów z Zakopanego.

MIEJSCE: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ

GODZINA: piątek, 26 września 2025, godz. 19:00

W występie wezmą udział aktorzy Teatru Witkacego z Zakopanego: Agnieszka Michalik, Kamil Joński i Piotr Łakomik. Trio zapowiada wieczór, w którym muzyka i humor idą w parze z tekstami Jonasza Kofty — autorem, którego teksty często łączą ironię z tęsknotą.

Przyjdź na wieczór z Koftą i zobacz znanych aktorów z Zakopanego

Spektakl jest oparty na twórczości Jonasza Kofty, co oznacza, że publiczność może spodziewać się repertuaru opartego na jego wierszach i piosenkach. Wykonawcy — Agnieszka Michalik, Kamil Joński i Piotr Łakomik — reprezentują Teatr Witkacego z Zakopanego i zapraszają widzów na program łączący elementy kabaretu i muzyki.

Jeżeli planujesz wieczór w teatrze: zapisz datę i godzinę i przyjdź do Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ 26 września 2025 o 19:00. To dobra okazja, by posłuchać piosenek i tekstów Jonasza Kofty w interpretacji aktorów znanych z zakopiańskiej sceny.

Na podstawie: MCK Sokół

Autor: krystian