Tęczowe DoReMi w Nowym Sączu - mali wokaliści dali wielkie emocje

W Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu zrobiło się naprawdę muzycznie 🎶 Podczas 5. Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Tęczowe DoReMi”, który odbył się 25 maja 2026 r. w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu, młodzi wykonawcy pokazali, że dziecięca scena potrafi mieć sporo energii i jeszcze więcej serca.
- Młode głosy w MOK-u niosły się szerzej, niż mogło się wydawać
- Festiwal zostawił po sobie prosty, ale mocny ślad
Młode głosy w MOK-u niosły się szerzej, niż mogło się wydawać
To był ten rodzaj wydarzenia, w którym najważniejsze są odwaga, radość i muzyczna szczerość. Dzieci stanęły przed publicznością z piosenkami, które pozwoliły im zaprezentować wokalne możliwości, a sala szybko wypełniła się atmosferą skupienia i życzliwości 😊
„Tęczowe DoReMi” od lat brzmi jak zaproszenie do świata, w którym liczy się nie tylko poprawne zaśpiewanie utworu, ale też wyjście na scenę i pokazanie własnego charakteru. Właśnie w takich momentach najmłodsi artyści uczą się najwięcej, a publiczność dostaje coś więcej niż zwykły występ - dostaje energię, której nie da się podrobić.
Festiwal zostawił po sobie prosty, ale mocny ślad
Po prezentacjach przyszła pora na podziękowania dla wykonawców, opiekunów i widzów, którzy współtworzyli ten muzyczny poranek w MOK-u. I właśnie to najlepiej domknęło całość - poczucie, że lokalna scena kulturalna żyje nie tylko dużymi premierami, ale też wydarzeniami, w których najważniejsi są młodzi ludzie i ich pierwsze poważne spotkania z estradą 👏
Takie festiwale budują w mieście coś bardzo cennego: pewność, że talent może wybrzmieć blisko domu, w znanym miejscu, przed życzliwą publicznością. A kiedy na scenie pojawiają się dzieci, Nowy Sącz dostaje przypomnienie, że kultura zaczyna się często od jednego odważnego kroku i jednego dobrze zaśpiewanego refrenu.
na podstawie: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu.
Ostatnie Artykuły

Przedszkolny tydzień w Grybowie pełen zup, owoców i domowych smaków

Strażacka rywalizacja i wsparcie dla OSP. Padły ważne wyniki

Stołówka w Grybowie rozpisuje tydzień pełen zup i dań specjalnych

Balony nad Sądecczyzną. Festiwal po raz pierwszy w powiecie nowosądeckim

Tydzień w grybowskiej stołówce z zupami, pierogami i racuchami

Dwa nowe wozy dla OSP Biała Niżna. Strażacy dostali mocne wsparcie

Wakacje bez nudy w Nowym Sączu. Rusza szeroka oferta zajęć

Krynicki dzielnicowy wszedł do szkół przed wakacjami i ostrzegł uczniów

Peleton przejedzie przez Sądecczyznę - policja wskazała newralgiczne godziny

Nowy album Natalii Szczypuły zabrzmi w MOK i wrócą znane przeboje

MOK w Nowym Sączu zamknął artystyczny maraton najmłodszych

Baszta Kowalska znów otwarta. Sądeczanie weszli w średniowieczny klimat

Walce z Maastricht wracają do Nowego Sącza - André Rieu w Kinie SOKÓŁ

„Dolina Issy” wraca na ekran jako ukłon w stronę Konwickiego
Przydatne dane teleadresowe
- Dom Pomocy Społecznej w Nowym Sączu - umieszczenie, koszty i kontakt
- Prokuratura Okręgowa w Nowym Sączu - kontakt, godziny, zawiadomienie o przestępstwie
- Urząd Skarbowy w Nowym Sączu - kontakt, godziny, e-usługi i zasięg terytorialny
- Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Krakowie - Delegatura w Nowym Sączu - kontakt, godziny, zgłoszenia
- Sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego - kontakt, awarie, wynajem garaży
- Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu - kontakt, wydziały, e-usługi
