Uwaga! Upał/3 (komunikat RSO) Uwaga! Upał/2 (komunikat RSO)

Kacper Ruciński w Nowym Sączu z nowym programem „Szósty raz ci mówię”

Grafika promocyjna wydarzenia Kacper Ruciński w Nowym Sączu z nowym programem „Szósty raz ci mówię”

Nowy Sącz dostaje wieczór z mocnym stand-upem i dużą dawką improwizowanego chaosu w najlepszym wydaniu Kacper Ruciński wraca z nowym programem „Szósty raz ci mówię”, więc można spodziewać się żartów, szybkich ripost i tego charakterystycznego luzu, za który publiczność go lubi. Na rozgrzewkę przed głównym występem pojawi się też Tomek Skrzypek. Wpadnij na ten wieczór, jeśli masz ochotę na solidną porcję śmiechu.

Szczegóły wydarzenia: Kacper Ruciński „Szósty raz ci mówię”

Data i godzina: 19 października 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu, Al. Wolności 23, Nowy Sącz

Bilety: dostępne w sprzedaży internetowej
Wstęp: tylko dla osób pełnoletnich, 18+

Co warto wiedzieć o występie?

Kacper Ruciński od lat kojarzy się ze stand-upem bez zadęcia, za to z dużą energią i bardzo żywym kontaktem z publicznością To komik, scenarzysta, aktor, improwizator i jeden z tych artystów, którzy współtworzyli początki stand-upu w Polsce. Tym razem przyjeżdża z programem, który już sam tytułem sugeruje, że nie będzie to wieczór do czytania między wierszami, tylko do po prostu dobrej zabawy.

Na scenie pojawi się także support, więc humor zacznie się jeszcze przed główną częścią programu. To propozycja dla osób, które lubią inteligentny, bezpośredni stand-up i nie straszna im publiczność, która reaguje na bieżąco

Praktyczne informacje przed wyjściem

  • nagrywanie audio i wideo jest zabronione
  • osoby nietrzeźwe lub przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletu
  • handel biletami w celu zysku jest zabroniony

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu będzie tego wieczoru gospodarzem wydarzenia, więc wszystko odbędzie się w dobrze znanej lokalnej przestrzeni kulturalnej.

Link do wydarzenia na Facebooku