Wojskowe Targi Służby i Pracy w Nowym Sączu – rekrutacja do wojska, sprzęt i rozmowy z ekspertami

Nowy Sącz na chwilę zamieni się w miejsce, gdzie można z bliska sprawdzić, jak wygląda służba w Wojsku Polskim i jakie są realne ścieżki do munduru. To dobra okazja, żeby bez pośpiechu porozmawiać z rekruterami, dopytać o szczegóły i zobaczyć nowoczesny sprzęt wojskowy w praktyce. Jeśli ktoś od dawna myśli o takiej drodze zawodowej, warto tam zajrzeć.
17 kwietnia, godz. 9:00 – 18 kwietnia, godz. 17:00
Akademia Nauk Stosowanych, ul. Kościuszki 2, 33-300 Nowy Sącz
Wstęp: brak informacji o biletach
Wojskowe Targi Służby i Pracy w Nowym Sączu – czego można się spodziewać?
Podczas targów obecni będą przedstawiciele wojskowych centrów rekrutacji, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące wstąpienia do Sił Zbrojnych, zasad naboru i możliwych form służby. To nie będzie tylko ogólna rozmowa o wojsku — na miejscu można też dostać bardziej dopasowane informacje, uwzględniające wykształcenie, doświadczenie zawodowe i własne zainteresowania.
Brzmi poważnie? Jasne, ale w praktyce chodzi o bardzo konkretną i przyjazną formę spotkania: bez stresu, za to z dużą dawką wiedzy i praktycznych wskazówek
Co jeszcze będzie na miejscu?
Targom ma towarzyszyć także wystawa nowoczesnego sprzętu wojskowego, więc to dobra opcja nie tylko dla osób myślących o karierze w armii, ale też dla tych, którzy po prostu chcą zobaczyć, jak wygląda współczesne wojsko od środka.
Wydarzenie ma charakter informacyjno-rekrutacyjny, więc szczególnie przyda się:
- osobom szukającym stabilnej i konkretnej ścieżki zawodowej,
- maturzystom i studentom,
- tym, którzy chcą zmienić branżę,
- wszystkim ciekawym pracy i służby w wojsku
W Nowym Sączu targi odbędą się w Akademii Nauk Stosowanych przy ul. Kościuszki 2, czyli w miejscu dobrze znanym mieszkańcom i łatwym do odnalezienia.
Ostatnie Artykuły

New Bone w MOK zagra jazz, który nie zatrzymuje się na jednym nastroju

Nowy Sącz wraca do kolejarskich korzeni i szykuje cały rok wydarzeń

Sądecki projekt otwiera dzieciom drogę do zajęć, które mają wyrównać szanse
![[PIŁKA NOŻNA] Sandecja Nowy Sącz – Resovia Rzeszów 2:2 w Betclic 2. lidze – szalona końcówka w Nowym Sączu](/images/mecz/thumbnails/sandecja-nowy-sacz-resovia-rzeszow-02042026-22.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Sandecja Nowy Sącz – Resovia Rzeszów 2:2 w Betclic 2. lidze – szalona końcówka w Nowym Sączu

Groźba ostrym narzędziem i przelewy na 600 zł - sądeccy policjanci domknęli sprawę

Na sądeckich drogach zrobi się ciasno - policja już szykuje blokady

Biblioteka w Grybowie stawia na książki, które rozbudzają ciekawość i emocje

Seniorzy z Krynicy-Zdroju usłyszeli, jak oszuści wciąż zmieniają metody

Pszczelarze mają nowe obowiązki i łatwo mogą wypaść z rejestru

Mammobus wraca do Grybowa i daje szansę na szybkie badanie bez skierowania

Dyrektorzy szkół powiatowych usiedli przy jednym stole. W tle inwestycje i bezpieczeństwo

Telefoniczna awaria w MPGK już usunięta – podano numery do trzech działów

Recytacja, śpiew i teatr jednego aktora - Sącz wybrał swoich faworytów 🎭

