
Troje długoletnich pracowników Wydziału Administracyjno-Gospodarczego sądeckiej komendy - Pani Stanisława Morańska, Pan Piotr Górski oraz Pan Józef Matras - przeszło na zasłużoną emeryturę. Dzisiaj, tj. 30 lipca 2019 roku emeryci spotkali się z insp. Jarosławem Tokarczykiem, Komendantem Miejskim Policji w Nowym Sączu.
Komendant podziękował emerytowanym już pracownikom cywilnym sądeckiej Policji za ich sumienność w wykonywaniu codziennych obowiązków, podkreślając, że swoim zaangażowaniem i znakomitą organizacją pracy przyczyniali się do prawidłowego funkcjonowania naszej jednostki.
Jednocześnie insp. Jarosław Tokarczyk życzył wszystkim spokoju zasłużonej emerytury, pomyślności oraz dobrego zdrowia, które pozwoli zrealizować wszystkie dotychczasowe plany i marzenia.
Pani Stanisława Morańska przepracowała łącznie ponad 46 lat, w tym ponad 33 lata w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu.
Pan Piotr Górski przeszedł na emeryturę po blisko 48 latach pracy zawodowej, z czego przez prawie 22 lata pracował w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu.
Pan Józef Matras przepracował niemal 47 lat, z czego ponad 41 lat w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu.
Komendant podziękował długoletnim pracownikom sądeckiej Policji odchodzącym na emeryturę





