Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel oraz dyrektor Sądeckiej Biblioteki Publicznej Marek Rylewicz zapraszają do udziału w II Nowosądeckim Dyktandzie o Pióro Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla.

Plakat


Dyktando w kategorii open odbędzie się 28 października 2021 r. o godz. 17.00 w Sali Reprezentacyjnej im. Stanisława Małachowskiego w nowosądeckim Ratuszu. Organizowane jest dla wszystkich chętnych, bez ograniczeń wiekowych. Konkurs ma charakter lokalny – zapraszamy osoby zameldowane na terenie miasta Nowego Sącza lub powiatu nowosądeckiego. Tekst dyktanda przygotował sam prof. Andrzej Markowski. Termin zgłoszeń upływa z dniem 27 października 2021 r. Wypełnione i podpisane formularze zgłoszeń można dostarczyć do budynku głównego Sądeckiej Biblioteki Publicznej (ul. Franciszkańska 11) lub przesłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej, liczba uczestników dyktanda jest ograniczona – o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.


Szczegółowy regulamin dyktanda oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej biblioteki – www.sbp.nowysacz.pl.
Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas spotkania autorskiego z Magdaleną Zawadzką, które odbędzie się 3 listopada o godz. 17.00 w nowosądeckim Ratuszu.

 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2021-10-22 15:29:56