Udany sezon w Rabkolandzie. „35-lecie na miarę oczekiwań”

Mimo że do zamknięcia bram Rabkolandu pozostało jeszcze kilkanaście dni, to zbliża się czas podsumowań. Ostatnie miesiące były wyjątkowe. Dopisała frekwencja, park obchodził 35-lecie istnienia i otwarto nowe atrakcje — Ogródecek, Spiżarnię oraz Łódź Wikinga. „Kolejny rok będzie jeszcze lepszy”. Zanim jednak ruszy nowy sezon, na odwiedzających czekają promocje!

– Okrągłe 35 lat istnienia to olbrzymia duma, ale również ciężar, który z roku na rok staramy się unieść. Uśmiechy Gości oraz zapewnienia, że wrócą oni do nas w kolejnym sezonie, to dowód na to, że egzamin udało się zdać na piątkę – tłumaczy Kamil Lech, rzecznik prasowy Rabkolandu.

A co właściwie działo się w parku? Sezon otwarto 29 kwietnia imprezą „Oliwimy Maszyny, Maszyny w Ruch!”. Eventów było jednak więcej. 3 czerwca Goście tłumnie przybyli na „Dzień Dziecka z naszymi bohaterami”, a trzy tygodnie później na „Przywitanie wakacji – Urodziny Owieczek Irenek”. Czym byłaby zabawa w Rabkolandzie bez szczypty rywalizacji? W tej brano udział dwukrotnie – podczas „22. Mistrzostw Polski w Dojeniu Sztucznej Krowy” oraz „20. Mistrzostw Polski w Dmuchaniu Balona z Gumy do Żucia”. Wisienką na torcie, pomiędzy oboma zawodami, było wydarzenie „Krucabomba! Impreza wynalazcy”, gdzie najmłodsi poznawali tajniki majsterkowania. W trakcie sezonu park odwiedzali aktorzy Teatru Lufcik na Korbkę, Wawel Truck ze swoimi animatorami, artystka Beti śpiewa dla dzieci, czy pedagog i podróżnik Michał Malinowski.

Nowości w parku

- Ten sezon był dla Rabkolandu udany także ze względu na otwarcie Ogródecka, Spiżarni i nowej Łodzi Wikinga. Pierwsze miejsce to przestrzeń wypełniona olbrzymimi warzywami, idealna do zrobienia rodzinnego selfie. Druga atrakcja to wywołujące dreszczyk emocji podziemia Cioci Maryni, w których przechowywane są zapasy i mamy wrażenie, jakby otaczały nas myszy. Atmosferę budują tam tajemnicze dźwięki, gra świateł oraz poruszające się… przedmioty! Do tego jest dość ciemno i chłodno, co również potęguje odpowiedni nastrój. Z kolei nowa Łódź Wikinga zabiera nas w podróż niemal do samego nieba - podkreśla Kamil Lech.

W tym sezonie Rabkoland gościł wiele grup zorganizowanych, w tym uczniów, którzy nie tylko oddawali się urokom zabawy, ale także poszerzali horyzonty i brali udział w specjalnych lekcjach. Ponadto każdego dnia w parku odbywały się animacje i przedstawienia Krucabomby.

Gorące promocja

Na pożegnanie lata Rabkoland przygotował super promocję, która obowiązuje od 22 września do 1 października. Wszystkie osoby do 12. roku życia, urodzone pomiędzy początkiem października a końcem kwietnia, mogą kupić bilet w cenie urodzinowej! Mowa o kwocie jedynie 19 zł. - Chcemy jeszcze raz gorąco podziękować naszym cudownym Gościom za ten świetny rok. Już tęsknimy za odwiedzinami, lecz wierzymy, że przerwa zimowa sprawi, iż w kolejnym roku powrócą oni do Rabkolandu z jeszcze większą ochotą – zapewnia Kamil Lech.

Rabkoland, 34-700 Rabka-Zdrój, Rynek

48 570 390 988

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rabkoland 2

Rabkoland 3

Rabkoland 4

Rabkoland 5

Rabkoland 6

Rabkoland 7

Rabkoland 8