Walentynki w galerii handlowej — czemu nie?

Pomysłów na spędzenie Walentynek w oryginalny sposób nie brakuje. Niektórzy wybierają się na krótki urlop, inni organizują górską wyprawę. Ciekawym rozwiązaniem jest również spędzenie tego dnia w galerii handlowej. Dlaczego warto rozważyć taki scenariusz?

Kawa, kino, kolacja...a może wszystko na raz?

14 lutego to dzień, który osoby w sobie zakochane powinny spędzić razem. Pary najczęściej wybierają się:

  • do kawiarni,
  • na kolację do restauracji,
  • do kina,
  • do teatru,
  • na romantyczny spacer.

Niektórzy organizują także kilkudniowy wyjazd za miast, jednak zwykle wtedy, gdy Walentynki wypadają w piątek lub sobotę. W tym roku będą one w środę, przez co możliwości spędzenia tego dnia w ciekawy sposób mamy nieco ograniczone. Niemniej jednak w dalszym ciągu do naszej dyspozycji pozostają punkty gastronomiczne i rozrywkowe w galerii handlowej. Jest ona czynna od rana do wieczora, dlatego na randkę możemy wybrać się o dowolnej porze. Jeśli nie mamy pomysłu na to, jak spędzić Walentynki, centrum handlowe dostarczy nam sporo inspiracji. Odwiedzenie galerii jest również dobrym rozwiązaniem dla osób, które uwielbiają podejmować spontaniczne decyzje. Tutaj bowiem mogą skorzystać z wielu udogodnień, kierując się wyłącznie własnym preferencjami. Możemy także zaplanować Walentynki, rezerwując bilety do kina na wybrany seans. Pomysłów na spędzenie czasu w ciekawy sposób, a przede wszystkim wspólnie z drugą połówką, nie brakuje.

Walentynki last minute w galerii handlowej

Większość par planuje Walentynki z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. Nie jest tajemnicą, że stolik w restauracji czy kawiarni często trzeba zarezerwować nawet kilka dni wcześniej. Niemniej jednak nie wszyscy są w stanie przewidzieć, jak dokładnie będzie wyglądał ten dzień, dlatego rezygnują z wcześniejszej rezerwacji. Galeria handlowa to miejsce, w którym nie trzeba nic rezerwować. Niektóre restauracje oraz kawiarnie dopuszczają możliwość rezerwacji stolika, ale najczęściej pozostawiają kilka miejsc wolnych dla osób, które chciałyby wspólnie napić się kawy albo zjeść kolację. Odwiedzanie punktów gastronomicznych to również świetny sposób na odpoczynek po zakupach, na które warto sobie pozwolić, zwłaszcza że wiele sklepów wciąż prowadzi zimowe wyprzedaże. Dzięki nim możemy kupować wybrane produkty znacznie taniej. Jeśli nie mamy pomysłu na tegoroczne Walentynki, najlepiej wybrać się właśnie do galerii handlowej. Nie trzeba przy tym wiedzieć, co dokładnie chcemy robić w tym dniu - moc atrakcji i dostęp do wielu punktów handlowych czy gastronomicznych pozwalają w pełni wykorzystać wspólnie spędzony czas. 

Walentynki dla par i dla singli

Świętowanie Walentynek u jednych wzbudza ekscytację i radość, inni podchodzą do tego święta z większym dystansem. W ostatnich latach bardzo popularne stało się obchodzenie Walentynek nie tylko przez zakochanych, ale również przez singli. W galerii handlowej z pewnością znajdą coś dla siebie - mogą wybrać się do kina, na kolację z przyjaciółmi albo skorzystać z innych atrakcji. Coraz częstszą praktyką są również loterie walentynkowe, w ramach których można wygrać bony zakupowe albo vouchery na różnego rodzaju usługi. Wystarczy zrobić zakupy za określoną kwotę i zarejestrować paragon. Walentynki w galerii handlowej są tym bardziej warte rozważenia, że wypadają zimową, chłodną porą. Przechadzanie się po ulicach miast, parkach czy innych miejscach na świeżym powietrzu nie jest najlepszym pomysłem. Tymczasem w galerii można spędzić nawet kilka godzin, korzystając z dostępnych atrakcji i udogodnień.