Walentynki w galerii handlowej — czemu nie?

Pomysłów na spędzenie Walentynek w oryginalny sposób nie brakuje. Niektórzy wybierają się na krótki urlop, inni organizują górską wyprawę. Ciekawym rozwiązaniem jest również spędzenie tego dnia w galerii handlowej. Dlaczego warto rozważyć taki scenariusz?
Kawa, kino, kolacja…a może wszystko na raz?
14 lutego to dzień, który osoby w sobie zakochane powinny spędzić razem. Pary najczęściej wybierają się:
- do kawiarni,
- na kolację do restauracji,
- do kina,
- do teatru,
- na romantyczny spacer.
Niektórzy organizują także kilkudniowy wyjazd za miast, jednak zwykle wtedy, gdy Walentynki wypadają w piątek lub sobotę. W tym roku będą one w środę, przez co możliwości spędzenia tego dnia w ciekawy sposób mamy nieco ograniczone. Niemniej jednak w dalszym ciągu do naszej dyspozycji pozostają punkty gastronomiczne i rozrywkowe w galerii handlowej. Jest ona czynna od rana do wieczora, dlatego na randkę możemy wybrać się o dowolnej porze. Jeśli nie mamy pomysłu na to, jak spędzić Walentynki, centrum handlowe dostarczy nam sporo inspiracji. Odwiedzenie galerii jest również dobrym rozwiązaniem dla osób, które uwielbiają podejmować spontaniczne decyzje. Tutaj bowiem mogą skorzystać z wielu udogodnień, kierując się wyłącznie własnym preferencjami. Możemy także zaplanować Walentynki, rezerwując bilety do kina na wybrany seans. Pomysłów na spędzenie czasu w ciekawy sposób, a przede wszystkim wspólnie z drugą połówką, nie brakuje.
Walentynki last minute w galerii handlowej
Większość par planuje Walentynki z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. Nie jest tajemnicą, że stolik w restauracji czy kawiarni często trzeba zarezerwować nawet kilka dni wcześniej. Niemniej jednak nie wszyscy są w stanie przewidzieć, jak dokładnie będzie wyglądał ten dzień, dlatego rezygnują z wcześniejszej rezerwacji. Galeria handlowa to miejsce, w którym nie trzeba nic rezerwować. Niektóre restauracje oraz kawiarnie dopuszczają możliwość rezerwacji stolika, ale najczęściej pozostawiają kilka miejsc wolnych dla osób, które chciałyby wspólnie napić się kawy albo zjeść kolację. Odwiedzanie punktów gastronomicznych to również świetny sposób na odpoczynek po zakupach, na które warto sobie pozwolić, zwłaszcza że wiele sklepów wciąż prowadzi zimowe wyprzedaże. Dzięki nim możemy kupować wybrane produkty znacznie taniej. Jeśli nie mamy pomysłu na tegoroczne Walentynki, najlepiej wybrać się właśnie do galerii handlowej. Nie trzeba przy tym wiedzieć, co dokładnie chcemy robić w tym dniu - moc atrakcji i dostęp do wielu punktów handlowych czy gastronomicznych pozwalają w pełni wykorzystać wspólnie spędzony czas.
Walentynki dla par i dla singli
Świętowanie Walentynek u jednych wzbudza ekscytację i radość, inni podchodzą do tego święta z większym dystansem. W ostatnich latach bardzo popularne stało się obchodzenie Walentynek nie tylko przez zakochanych, ale również przez singli. W galerii handlowej z pewnością znajdą coś dla siebie - mogą wybrać się do kina, na kolację z przyjaciółmi albo skorzystać z innych atrakcji. Coraz częstszą praktyką są również loterie walentynkowe, w ramach których można wygrać bony zakupowe albo vouchery na różnego rodzaju usługi. Wystarczy zrobić zakupy za określoną kwotę i zarejestrować paragon. Walentynki w galerii handlowej są tym bardziej warte rozważenia, że wypadają zimową, chłodną porą. Przechadzanie się po ulicach miast, parkach czy innych miejscach na świeżym powietrzu nie jest najlepszym pomysłem. Tymczasem w galerii można spędzić nawet kilka godzin, korzystając z dostępnych atrakcji i udogodnień.
Ostatnie Artykuły

Organy w Nowym Sączu zagrały z rozmachem - L’‘ARTE ORGANICA zaskoczyła repertuarem

137 nowych mieszkań już gotowych. STBS przygotowuje kolejną pulę

Dziesięć lat służby i nowe wyróżnienia dla OSP Korzenna Centrum

Sądecka onkologia po wielkiej modernizacji. Do szpitala trafił nowy sprzęt

W Cieniawie ruszył dom dla seniorów. Ma odciążyć codzienność i dać rytm dnia

Służby w gotowości na wakacje – powiat sprawdza plaże, szlaki i obozy

Czarnogórscy policjanci pytali w Nowym Sączu o monitoring i konfiskatę aut

Fredro wraca do Nowego Sącza - Pan Jowialski ma tu się rozgościć

Szkoła z Królowej Górnej nie zwalnia. Szósta nagroda z rzędu

Nagroda Glogera wraca z nową edycją. Do zdobycia medal i pieniądze

Czarni Górale trafili do fonoteki. Ich śpiew zostanie na Sądecczyźnie

Straż pożarna stawia na młodych - ruszył konkurs z nagrodą 5 tys. zł

Trzy wiaty śmietnikowe w ogniu - policja zatrzymała 46-latka z Nowego Sącza

Radiowóz, samoobrona i mini hokej - tak policja wsparła Sądecczyznę
Przydatne dane teleadresowe
- Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu - kontakt, godziny, bilety, dojazd
- Parafia św. Heleny w Nowym Sączu - kontakt, kancelaria, sakramenty
- Parafia Matki Bożej Bolesnej w Nowym Sączu - kontakt, historia, kościół
- Parafia Ducha Świętego w Nowym Sączu - msze, kancelaria, sakramenty
- Sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego - kontakt, awarie, wynajem garaży
- Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Krakowie - Delegatura w Nowym Sączu - kontakt, godziny, inspektorzy

