22 września o godz. 17.00 w Sali Reprezentacyjnej im. Stanisława Małachowskiego w nowosądeckim Ratuszu rozpocznie się spotkanie z jedną z najbardziej poczytnych współczesnych autorek. Elżbieta Cherezińska odwiedzi Nowy Sącz w ramach bibliotecznego projektu „Moda na lekturę”, promującego czytelnictwo szczególnie wśród młodych ludzi.

Plakat


Elżbieta Cherezińska jest autorką głównie książek historycznych. To mistrzyni w osadzaniu świata przedstawionego powieści w historycznych ramach. Rozmowę z autorką poprowadzi dziennikarz Wojciech Molendowicz. Będzie ona transmitowana na żywo na stronie Sądeckiej Biblioteki Publicznej.


Udział w spotkaniu z autorką jest bezpłatny. Wstęp tylko za okazaniem bezpłatnych wejściówek, dostępnych w budynku głównym Sądeckiej Biblioteki Publicznej przy ul. Franciszkańskiej 11. Szczegóły na stronie organizatora: www.sbp.nowysacz.pl
Spotkanie z Elżbietą Cherezińską odbędzie się w ramach projektu Moda na lekturę, promującego książkę i czytelnictwo głównie wśród młodzieży. Zadanie dofinansowane zostało ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2021-09-21 15:24:03