Szukasz ciekawych ofert pracy w Mielcu? - mamy dla ciebie najświeższe ogłoszenia

Mielec to miasto znajdujące się w województwie podkarpackim. Miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowym na mapie południowo-wschodniej Polski. W Mielcu rozwija się przemysł lotniczy, działa tu także wiele firm specjalizujących się w przemyśle lekkim. Jeżeli szukasz pracy w Mielcu, u nas znajdziesz wiele aktualnych ofert. Posiadamy oferty pracy w takich zawodach jak: mechanik samochodowy, magazynier, serwisant.

Szukamy doświadczonego mechanika samochodowego

Mechanik samochodowy to specjalista, do którego zadań należy naprawa samochodów, a często także i innych pojazdów mechanicznych. Dokonuje on ponadto przeglądów samochodów. Od kandydata na stanowisko mechanika samochodowego wymaga się posiadania wykształcenia kierunkowego ukończenie przynajmniej technikum lub szkoły zawodowej o profilu samochodowym). Ważne jest posiadanie doświadczenia w zawodzie, a także prawa jazdy kategorii B. Cechy charakteru przydatne a zawodzie mechanika to umiejętność koncentracji na jednym zagadnieniu, cierpliwość, analityczne myślenie. Praca na tym stanowisku jest ciężka, dlatego osoba ją wykonująca musi być zdrowa, posiadać dobrą kondycję fizyczną, a także doskonałą koordynację wzrokowo-ruchową. Mechanik nie może mieć alergii na substancje chemiczne często wykorzystywane przy naprawach samochodów. Dobry mechanik znajdzie zatrudnienie na stacjach kontroli pojazdów, w warsztatach samochodowych, czy firmach transportowych.

Jesteś zainteresowany podjęciem pracy za granicą? - zapraszamy do naszych ofert na terenie Niemiec.

Aktualne oferty pracy dla magazynierów

Magazynier jest pracownikiem wykonującym różne prace związane z działalnością magazynu. Może on odpowiadać za przyjmowanie towaru, przygotowywanie go do wysyłki, liczenie go, pilnowanie terminów przydatności do spożycia konkretnych produktów. Magazynier zabezpiecza towar, przeprowadza inwentaryzację, dba o porządek na magazynie. Od kandydatów na stanowisko magazyniera wymaga się posiadania uprawnień na obsługę wózków widłowych, a także zawodowego lub średniego wykształcenia. Magazynier znajdzie zatrudnienie w hurtowniach, magazynach przemysłowych, różnego rodzaju składach, czy wypożyczalniach. Praca ta często ma charakter zmianowy (w wielu firmach pracuje się także na noce). Oferty pracy dla magazynierów

Serwisant pilnie poszukiwany

Serwisant jest to specjalista, który odpowiada za  prawidłowe działanie sprzętu wykorzystywanego na terenie jego firmy. Do jego zadań należy bieżąca kontrola techniczna maszyn, przechowywanie dokumentacji technicznej, ewentualne naprawy. Serwisant jest zobowiązany do sporządzania raportów z prowadzonych przez siebie prac. Od  kandydatów na stanowisko serwisanta wymaga się przynajmniej wykształcenia średniego technicznego, biegłej obsługi komputera, doskonałej znajomości technologii wykorzystywanych w firmie, w której jest zatrudniony. Zarobki serwisantów są uzależnione od rodzaju sprzętu, nad którym mają pieczę. Zazwyczaj jednak nie przekraczają średniej krajowej.