Ruszyła kampania Powiatu Nowosądeckiego w rozgłośniach radiowych RMF MAXX. Jest to kontynuacja letniej kampanii regionu, która ma na celu zachęcenie mieszkańców Polski do odwiedzenia Sądecczyzny i skorzystania z atrakcji jakie oferuje.

A Sądecczyzna ma do zaoferowania wiele i to na każda porę roku. Liczne szlaki turystyczne, dobrze przygotowane trasy narciarskie i rowerowe znajdują uznanie wśród amatorów jak i zawodowców w tych dziedzinach sportu. Doskonale odnajdą się również miłośnicy architektury drewnianej jak i pasjonaci historycznych zamków. Sympatycy sportów wodnych mogą skorzystać z dostępnej infrastruktury, którą oferuje Jezioro Rożnowskie. Powiat Nowosądecki słynie również z dostępności wód mineralnych i licznych naturalnych źródeł. Branża hotelowa i gastronomiczna jest przygotowana na przyjęcie rodzin z dziećmi, osób starszych jak i tych, którzy poszukują ciszy i spokoju.

Kampania „ Sądeckie - gdy podróże masz w naturze” jest prowadzona od 27 listopada do 10 grudnia. W ramach współpracy zostanie wyemitowanych blisko 300 spotów reklamowych, które będą trwać 30 sekund. Wysłuchać ich można w RMF Maxx Nowy Sącz, RMF Maxx Kraków, RMF Maxx Śląsk, RMF Maxx Warszawa oraz ALEX Zakopane.