Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Nowy Sącz

Z roku na rok pożyczki robią się coraz bardziej popularne w Polsce. Świadczy o tym ilość reklam coraz to nowych firm, które kuszą specjalnymi ofertami. Polacy wykazują coraz większe zainteresowanie oraz zaufanie w tej sferze usług. Jest to niewątpliwie wygodne i rozsądne rozwiązanie, kiedy nie mamy od kogo pożyczyć gotówki, a wydatki nie cierpią zwłoki. Każdemu może się przydarzyć późniejsza wypłata, awaria sprzętu domowego, choroba albo inne pilne wydatki. Nie wspominając o tym, że nieczęsto wydajemy pieniądze na swoje przyjemności, a przecież życie jest tylko jedno.

Bank czy firma pożyczkowa?

Gdzie najlepiej wziąć pożyczkę w 2019 roku? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Możliwości jest wiele – banki i firmy pożyczkowe prześcigają się w ofertach. Należy pamiętać, że w banku faktycznie zapłacimy mniej za chwilówkę, natomiast cała procedura jest długa i może być również uciążliwa. Chodzi o wszystkie dokumenty, które musimy zaprezentować w banku. Trzeba będzie udowodnić stałe źródło dochodu, zatem najlepszą opcją jest umowa o pracę. Następnie bank będzie sprawdzał naszą zdolność kredytową i historię w BIK – najkorzystniej, jeśli spłaty poprzednich zobowiązań były wykonane terminowo.

Rynek ofert chwilówek pęka w szwach!

Jeżeli mamy przeczucie, że w banku nie pójdzie nam tak gładko, a dodatkowo zależy nam na szybkiej gotówce, powinniśmy skontaktować się z firmą pożyczkową. Sprawę można załatwić w domu lub aktualnie nawet przez internet. Zapewnia to wygodę i komfort szybkich pieniędzy.

Co wziąć pod uwagę przy wybieraniu oferty?

Na pewno wskaźnik RRSO – dzięki niemu będziemy wiedzieć, ile dokładnie będzie nas kosztować cała pożyczka. Im niższy tym oczywiście lepiej dla nas. Wybierzmy raczej renomowane firmy, które są na rynku od lat. Przeczytajmy wniosek i umowę! Upewnijmy się – w przypadku ofert specjalnych typu pożyczka za darmo – jakie są warunki promocji. Może się zdarzyć, że owszem, nie trzeba spłacać odsetek, ale tylko i wyłącznie, jeśli pieniądze oddamy terminowo. Z takich ofert na pewno warto skorzystać, mogą na nie liczyć przede wszystkim nowi klienci.