UM Nowy Sącz: Budynek świetlicy środowiskowa na Osiedlu Millenium po remoncie.
Dzięki bardzo dobrej współpracy Miasta z Zarządem Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej budynek przy ulicy Klasztornej 46 został gruntownie wyremontowany. Teraz będzie służył najmłodszym mieszkańcom Osiedla Millenium i nie tylko.
- Cieszę się, że poprawia się infrastruktura dla najmłodszych Mieszkańców Nowego Sącza powiedział prezydent Ludomir Handzel. W końcu dzieci będą spędzały wolny czas w odpowiednich warunkach.
- To obiekt, który popadał w ruinę. Dzięki wykorzystaniu środków zewnętrznych i pomocy miejskich urzędników udało się go wyremontować. Budynek został ocieplony i gruntownie wyremontowany zarówno z zewnątrz i wewnątrz mówił prezes Zarządu Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej Jarosław Iwaniec.
Obecnie rozpoczął się nabór dzieci do świetlicy środowiskowej.
Autor: Biuro Prasowe UM
Dodano: 2020-12-11 15:08:21
Urząd Miasta Nowego Sącza, https://www.nowysacz.pl/inwestycje/24439
Ostatnie Artykuły

Hulajnogi i nieletni pod lupą policji - spotkanie w Klęczanach

Cztery turnusy i dzień bez telefonu. W Grybowie szykują wakacje dla dzieci

Maj w kinie Biała przynosi kino dla dzieci, dorosłych i fanów mocnych emocji

Młodzi geolodzy z liceum wrócili z AGH z indeksami i tytułami laureatów

Stołówka przedszkolna w Grybowie układa tydzień od kakao po ryż z truskawkami

Stołówka w Grybowie szykuje tydzień z obiadami. W piątek będzie nieczynna

Szkolna stołówka w Grybowie ma pięć obiadów. W piątek przerwa

Mundur od drugiej strony - sądeccy policjanci przyciągnęli ósmoklasistów

Od poniedziałku obwodnica zachodnia Nowego Sącza będzie całkowicie zamknięta
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga: Śląsk Wrocław II – Sandecja Nowy Sącz 0:4. Goście rozstrzygnęli wszystko po przerwie](/images/mecz/thumbnails/slask-wroclaw-ii-sandecja-nowy-sacz-25042026-04.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga: Śląsk Wrocław II – Sandecja Nowy Sącz 0:4. Goście rozstrzygnęli wszystko po przerwie

Film, pamięć i koncert w SOKOLE. Nowy Sącz dostaje mocny kulturalny duet

Motocykle wracają na sądeckie drogi - policja ostrzega przed błędem

Na Sądecczyźnie dziewięciu kierowców wpadło w kilka dni - rekordzista pędził 129 km/h

